czwartek, 13 sierpnia 2020

Newsroom

The Farm 51 Group obniżył próg dojścia emisji obligacji do skutku

msd | 26 czerwca 2019
W dobiegającej końca publicznej ofercie obligacji na 4,2 mln zł producent gier obniżył próg dojścia emisji do skutku z 1 mln zł do 0,7 mln zł – wynika z aneksu zamieszczonego na stronie oferującego.

Termin przyjmowania zapisów pozostał niezmieniony, upływa on dziś, 26 czerwca. Z 27 na 28 czerwca spółka przesunęła natomiast termin przydziału papierów.

Inwestorzy, którzy złożyli zapisy na obligacje The Farm 51 Group przed publikacją aneksu do dokumentu informacyjnego, mogą zrezygnować z udziały w ofercie do 27 czerwca włącznie. 

Za dwuletni dług producent gier proponuje stałe 7,25 proc. w skali roku. Zabezpieczeniem obligacji ma być zastaw rejestrowy na prawach do gry World War 3 oraz oświadczenie o poddaniu się egzekucji w trybie art. 777 kpc. 

Użytkownicy platformy Steam mogli wypróbować grę World War 3 za darmo podczas ostatniego weekendu. Tuż po nim, w poniedziałek, akcje spółki potaniały o 3,6 proc., co wiązano z niższym zainteresowaniem grą niż oczekiwano. 

W lutym The Farm 51 Group spłaciło obligacje na 4,2 mln zł, także pochodzące z oferty publicznej. Papiery nie były notowane na Catalyst, podobnie jak i do obrotu nie trafi nowa emisja.

Więcej wiadomości o The Farm 51 S.A.

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje