środa, 25 maja 2022

Newsroom

Vivid Games przyspieszy wypłatę drugiej raty układowej

msd | 01 lutego 2021
Druga z 12 zaplanowanych rat trafi do obligatariuszy 16 lutego, czyli z prawie pięciotygodniowym wyprzedzeniem, wynika za zapowiedzi spółki.

Vivid Games przekaże obligatariuszom zaplanowane 963 tys. zł, lecz pieniądze trafią do wierzycieli 16 lutego zamiast 21 marca.

Jak zastrzega spółka, wcześniejsza wypłata drugiej raty układowej nie powoduje zmiany terminów płatności pozostałych rat.

Na początku stycznia Vivid Games przekazał obligatariuszom 1,29 mln zł tytułem pierwszej raty układowej oraz zaległych odsetek.

W maju ubiegłego roku upłynął termin spłaty wartych 10,5 mln zł obligacji producenta gier. Spółka zawarła z obligatariuszami układ zakładający spłatę papierów w 12 równych cokwartalnych ratach. Płatności kapitałowe powiększane będą także o bieżące odsetki wyliczane na dotychczasowych zasadach (WIBOR 6M plus 6 pkt proc.).

Więcej wiadomości o Vivid Games S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Archicom znów bez długu netto

  24 maja 2022
  Kontrolowany przez Echo Investment wrocławski deweloper czwarty kwartał z rzędu utrzymał przewagę środków pieniężnych nad zadłużeniem odsetkowym.
  czytaj więcej
 • Góra gotówki w Atalu

  24 maja 2022
  Po kolejnym kwartale wysokich przepływów operacyjnych deweloperska grupa miała prawie 686 mln zł środków pieniężnych. Po raz pierwszy w giełdowej historii Atalu przekraczały one wartość posiadanego zadłużenia odsetkowego.
  czytaj więcej
 • PKO BP ogranicza nadpłynność

  24 maja 2022
  Skonsolidowany zysk netto bankowego lidera przekroczył 1,4 mld zł w I kwartale, ale jego współczynniki kapitałowe znalazły się najniżej od marca 2020 r., a wskaźnik pokrycia płynności zanotował najniższą wartość od 2019 r.
  czytaj więcej
 • Dom Development spokojny o przyszłość

  23 maja 2022
  Już po raz ósmy z rzędu deweloper zamknął kwartał z gotówką netto, wyrażając przekonanie, że do kryzysu na rynku mieszkaniowym jest bardzo daleko. Na znak bardzo dobrej kondycji finansowej chce wypłacić ponad 268 mln zł dywidendy.
  czytaj więcej