czwartek, 18 lipca 2019

Newsroom

Vivid Games ze stratą w I półroczu

msd | 13 września 2018
Producent gier zanotował 2,88 mln zł skonsolidowanej straty netto oraz 6,25 mln zł jednostkowej straty – wynika z wstępnej informacji o wynikach za I połowę 2018 r. Spółka przyjęła też strategię na lata 2018-2020.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Vivid Games S.A.

 • Vivid Games znów ze stratą

  09 maja 2019
  Pomimo podwojenia przychodów ze sprzedaży, producent gier na urządzenia mobilne zanotował 0,7 mln zł skonsolidowanej straty netto w I kwartale. Zwiększył natomiast zasoby pieniężne, ale tylko dzięki dotacjom i pożyczce otrzymanej od członków zarządu.
  czytaj więcej
 • Bez przełomu w Vivid Games

  29 kwietnia 2019
  W IV kwartale ubiegłego roku producent gier na urządzenia mobilne obniżył dług netto o 1,5 mln zł do 10 mln zł. Nie był to jednak efekt podstawowej działalności. Na tej Vivid Games zaliczył bowiem kolejne straty i dalsze odpływy gotówki.
  czytaj więcej
 • Vivid Games miał kolejną stratę z rzędu w IV kwartale

  19 kwietnia 2019
  Producent gier szacuje, że miał 5,4 mln zł skonsolidowanej straty netto w 2018 r. W samym IV kwartale wynik netto był więc 1,2 mln zł na minusie i była szóstą już stratą z rzędu.
  czytaj więcej
 • Członkowie zarządu Vivid Games pożyczyli spółce 2 mln zł

  28 marca 2019
  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, prezes Remigiusz Kościelny oraz wiceprezes Jarosław Wojczakowski udzielili producentowi gier trzyletniej pożyczki, która może zostać skonwertowana na akcje spółki.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Kwietniowa emisja Vantage Development trafiła na Catalyst

  17 lipca 2019
  Wrocławski deweloper wprowadził do giełdowego obrotu objęte przez 74 inwestorów 3,5-letnie niezabezpieczone papiery o wartości 45,37 mln zł.
  czytaj więcej
 • Catalyst niknie w oczach

  17 lipca 2019
  Od czterech lat systematycznie spada liczba spółek notowanych na Catalyst. Rynek wtórny daje coraz mniej możliwości dywersyfikacji obligacyjnego portfela, a o poprawę będzie trudno, ponieważ obligacje korporacyjne to coraz częściej domena inwestorów typu private debt.
  czytaj więcej
 • Vantage Development obniżył dług netto

  12 września 2018
  Solidne przepływy operacyjne w I półroczu pozwoliły deweloperowi na redukcję zadłużenia finansowego, skup akcji oraz wypłatę dywidendy. Osiągnięte zyski pozwoliły natomiast odbudować kapitały własne po transakcjach z akcjonariuszami.
  czytaj więcej
 • Benefit Systems wyda do 51 mln zł na skup akcji

  12 września 2018
  Operator kart MultiSport proponuje akcjonariuszom skup do 46,4 tys. własnych akcji po cenie 1,1 tys. zł za sztukę. Rozliczenie transakcji nastąpi jeszcze we wrześniu.
  czytaj więcej

Emisje