poniedziałek, 23 września 2019

Newsroom

Analiza grupy Włodarzewska

redakcja Obligacje.pl | 18 czerwca 2014
Remigiusz Iwan tym razem na naszą prośbę wgryzł się w raport roczny grupy Włodarzewska. Jeszcze zanim spółka zdecydowała się na złożenie w KNF prospektu emisji akcji.

Analiza została udostępniona zarejestrowanym użytkownikom serwisu 4 czerwa.

Dostęp do kolejnych analiz emitentów obligacji przygotowywanych na zlecenie Obligacje.pl możliwy będzie tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy przy rejestracji wybrali opcję bezpłatną. Użytkownicy, którzy przy rejestracji wybrali opcję płatną, muszą mieć wykupiony abonament NEWSY I ANALIZY. Przejdź do CENNIKA.

Więcej wiadomości o Włodarzewska S.A.

 • Szybko przybywa postępowań restrukturyzacyjnych

  17 sierpnia 2018
  Liczba otwartych przez sądy postępowań restrukturyzacyjnych wzrosła o 50 proc. r/r do 122 w II kwartale. To rezultat bliski rekordu osiągniętego w IV kwartale 2017 r. – wynika z raportu Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja i SpotData. Na Catalyst także nie brak restrukturyzacji, najczęściej jednak nieudanych.
  czytaj więcej
 • Włodarzewska chce się ułożyć z obligatariuszami

  19 października 2017
  Deweloper, wobec którego we wrześniu ogłoszono upadłość, chce odejść od likwidacji na rzecz zawarcia układu z wierzycielami, w tym obligatariuszami – wynika z datowanego na 12 października pisma do inwestorów.
  czytaj więcej
 • Restrukturyzacja Włodarzewskiej umorzona

  13 kwietnia 2017
  Warszawski sąd wydał w środę postanowienie o umorzeniu przyspieszonego postępowania układowego wobec dewelopera. Wcześniej nadzorca sądowy złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
  czytaj więcej
 • Indeks Default Rate: Spada udział niewykupionych obligacji na Catalyst

  06 kwietnia 2017
  W okresie ostatnich 12 miesięcy udział niespłaconego zadłużenia z tytułu obligacji korporacyjnych notowanych na GPW spadł do 2,7 proc. To jeden z najlepszych wyników ostatnich lat, a w perspektywie kolejnych kwartałów widać szansę na dalszą poprawę.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Analizy

Emisje