niedziela, 27 maja 2018

Newsroom

Analiza Ghelamco

redakcja Obligacje.pl | 04 grudnia 2014
"(...) zadłużenie Ghelamco i płynność znajdują się na bezpiecznych poziomach. (...) Wśród czynników ryzyka, (...), należy wymienić finansowanie netto pozostałych podmiotów z grupy"

Analiza została udostępniona zarejestrowanym użytkownikom serwisu Obligacje.pl w środę, 3 grudnia. Redakcja planuje jej opublikowanie 17 grudnia na ogólnodostępnej stronie serwisu.

Autorem analizy jest Remigiusz Iwan, autor bloga rynekobligacji.com.

Dostęp do kolejnych analiz emitentów obligacji przygotowywanych na zlecenie Obligacje.pl możliwy będzie tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy przy rejestracji wybrali opcję bezpłatną. Użytkownicy, którzy przy rejestracji wybrali opcję płatną, musza mieć wykupiony abonament NEWSY I ANALIZY. Przejdź do CENNIKA.

Więcej wiadomości o Ghelamco Invest Sp. z o.o.

 • Ghelamco zawiesiło postepowanie prospektowe

  14 maja 2018
  Deweloper nie zrezygnował jednak z pomysłu przeprowadzenia publicznych emisji obligacji i nadal ma zamiar wrócić na rynek w perspektywie kilku tygodni.
  czytaj więcej
 • Indeks Rynku Obligacji (04.05)

  07 maja 2018
  Indeks Rynku Obligacji nie potwierdza obiegowej opinii dotyczącej „wirusa GetBack”, czyli przeceny całego rynku obligacji w związku z problemami GetBack. Rzeczywiście, spadły ceny obligacji kilku spółek, w tym tych, w które inwestują inwestorzy indywidualni, ale mimo to Indeks znajduje się na poziomach raczej świadczących o sile rynku.
  czytaj więcej
 • Belgijskie Ghelamco rozważa emisję obligacji w Polsce

  20 kwietnia 2018
  Ghelamco Invest NV, spółka emitująca dotychczas obligacje na wybranych rynkach europejskich, chce w Polsce uplasować warte do 50 mln EUR papiery dłużne.
  czytaj więcej
 • Ghelamco zapowiada publiczną emisję obligacji

  16 kwietnia 2018
  Wartość i warunki oferty nie zostały na razie ujawnione. Oferta wprawdzie będzie mieć charakter publiczny, ale zapisy prawdopodobnie będą przyjmowane od inwestorów profesjonalnych lub składających zlecenia nabycia na co najmniej 500 tys. zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Analizy

Emisje