niedziela, 19 maja 2019

Newsroom

Action wyklucza utratę płynności

msd | 30 września 2016
Do dystrybutora sprzętu IT na bieżąco spływają należności, sam zaś z powodu wszczęcia postępowania sanacyjnego ma zakaz regulowania płatności powstałych przed uruchomieniem restrukturyzacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Action S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Gwałtowny wzrost zadłużenia grupy Benefit Systems

  17 maja 2019
  Wraz z pierwszym zastosowaniem standardu MSSF 16 dług netto dostawcy kart MultiSport wzrósł w I kwartale o 732,8 mln zł do 847,7 mln zł. Zależnie od metody kalkulacji, w grę wchodzić mogłoby nawet naruszenie warunków emisji obligacji. Warte 70 mln zł papiery jednak i tak lada moment wygasają, a w kasie grupy na koniec marca było wystarczająco dużo gotówki, aby obsłużyć wykup.
  czytaj więcej
 • Lepsza sytuacja firm windykacyjnych w 2018 roku

  17 maja 2019
  Kredyt Inkaso i Kruk zwiększyły zadłużenie, ale – o czym wiemy – Kredyt Inkaso zdołało pozyskać finansowanie refinansujące zapadający dług. Best z kolei zadłużenie ogranicza.
  czytaj więcej
 • Spółka zależna Rokity ma kredyt na 77,5 mln zł

  30 września 2016
  PCC PU zawarła umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na okres do grudnia 2030 r. Przewiduje ona szereg zabezpieczeń, w tym hipotekę do 150 proc. wartości kredytu na prawie użytkowania wieczystego przysługującym PCC Rokicie.
  czytaj więcej
 • Energa porozumiała się z obligatariuszami

  30 września 2016
  Wszyscy właściciele papierów dłużnych serii A wyrazili zgodę na zmianę warunków emisji, za co spółka zobowiązała się podnieść wysokość marży o 0,2 pkt proc.
  czytaj więcej

Emisje