poniedziałek, 25 czerwca 2018

Newsroom

Arctic Paper nieco poprawił wskaźniki zadłużenia i płynności

msd | 20 marca 2017
Wzrost zeszłorocznych wyników i przepływów operacyjnych pozwoliły obniżyć zadłużenie producenta papieru. Poprawie uległa też struktura zadłużenia, co pozwoliło zwiększyć wskaźniki płynności bieżącej i szybkiej. W IV kwartale grupa zanotowała stratę netto.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Arctic Paper S.A.

 • Nieco wyższe zadłużenie grupy Arctic Paper

  14 maja 2018
  W I kwartale producent papieru wypracował tylko 1,8 mln zł gotówki z działalności operacyjnej, co przy poniesionych nakładach inwestycyjnych wiązało się ze wzrostem zadłużenia, jak i spadkiem salda gotówki. Kwestie zadłużenia i płynności wciąż jednak wypadają dość korzystnie.
  czytaj więcej
 • Więcej gotówki w grupie Arctic Paper

  09 kwietnia 2018
  Wprawdzie producent papieru notuje gorsze wyniki, ale na skutek poprawy przepływów operacyjnych i emisji obligacji w spółce zależnej mógł się pochwalić ponadprzeciętną płynnością natychmiastową.
  czytaj więcej
 • Arctic Paper zwołuje zgromadzenie obligatariuszy

  29 stycznia 2018
  Spółka chce, aby właściciele notowanych na Catalyst obligacji serii A wyrazili zgodę na zaciągnięcie kredytu terminowego w kwocie 25,8 mln zł.
  czytaj więcej
 • Spadek przychodów i zysków Arctic Paper w III kwartale

  20 listopada 2017
  Wzrost cen celulozy, a także kilkunastodniowa przerwa inwestycyjna w jednej z fabryk, negatywnie odbiły się na wynikach producenta papieru. Grupa jeszcze nie zdążyła wydać środków z sierpniowej emisji obligacji, więc jej dług netto pozostał praktycznie niezmieniony, ale poprawie uległy wskaźniki płynności.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje