niedziela, 18 lutego 2018

Newsroom

Braster biedniejszy o 9,2 mln zł po I kwartale

ems | 17 maja 2017
Na koncie medycznej spółki zostało 8,3 mln zł, a przychody wciąż są symboliczne. Firma planuje emisję akcji, która ma sfinansować ekspansję na rynkach zagranicznych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Braster S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

  16 lutego 2018
  Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
  czytaj więcej
 • i2 Development bardziej zadłużone

  17 maja 2017
  Do 19 mln zł ujemnych przepływów operacyjnych deweloper dołożył też 7 mln zł wydatków inwestycyjnych, wynikających głównie z udzielonych pożyczek. Wszystko to sfinansowano nowym długiem, głównie obligacyjnym.
  czytaj więcej
 • Stabilna sytuacja SMS Kredyt Holding po I kw.

  17 maja 2017
  Wzrosły przychody i zysk operacyjny grupy, co zarząd uznaje za sukces, na tle niepewności związanej z otoczeniem regulacyjnym. Dostrzec można też wpływ zaostrzenia polityki udzielania pożyczek na ostateczne wyniki.
  czytaj więcej

Emisje