wtorek, 19 marca 2019

Newsroom

Eurocent bez długu netto

msd | 15 lutego 2016
Firma pożyczkowa zakończyła ubiegły rok z 6,7 mln zł środków pieniężnych na rachunkach, co w pełni pokrywało całkowite zadłużenie finansowe lub wszystkie zobowiązania krótkoterminowe.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Eurocent S.A. w upadłości

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Arctic Paper miał stratę w IV kwartale

  19 marca 2019
  Producent papieru zanotował 21,4 mln zł skonsolidowanej straty operacyjnej i 30,5 mln zł skonsolidowanej straty netto w IV kwartale. Nieco poprawił natomiast przepływy operacyjne względem poprzednich trzech kwartałów. Niezależnie od tego, bankowy kowenant wyliczany właśnie w oparciu o cashflow pozostawał naruszony.
  czytaj więcej
 • Zadłużenie MLP Group systematycznie rośnie

  19 marca 2019
  Zysk operacyjny dewelopera powierzchni magazynowych wzrósł w ubiegłym roku prawie trzykrotnie, na co istotny wpływ miała jednak aktualizacja wycen nieruchomości. Cash flow operacyjny spadł do 36 mln zł, co przy 195,5 mln zł nakładów inwestycyjnych wymagało dalszego wzrostu zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Summa Linguae ze znacznie lepszym bilansem

  15 lutego 2016
  Dokapitalizowanie pozwoliło zredukować zadłużenie oraz wyraźnie zwiększyć płynność biura tłumaczeń. Teraz czas na poprawę wyników.
  czytaj więcej
 • Biomed nie wypłaci odsetek od obligacji

  12 lutego 2016
  Termin płatności kuponu przypada na poniedziałek. Spółka, jak podaje, ma odpowiednie środki na ten cel, ale nie może ich wypłacić z powodu postępowania układowego.
  czytaj więcej

Emisje