poniedziałek, 24 czerwca 2019

Newsroom

Fundusz Hipoteczny Dom z pustą kasą na koniec półrocza

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 17 sierpnia 2017
Spółka oferująca tzw. odwróconą hipotekę, wraz z podmiotem zależnym, posiadała na koniec czerwca 4 tys. zł środków pieniężnych. Na lipcowy wykup obligacji konieczna była pożyczka od głównego akcjonariusza. Właściciele papierów wygasających w grudniu zapewne życzyliby sobie powtórzenia tego scenariusza.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Fundusz Hipoteczny Dom S.A. SKA

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Zielone listy zastawne debiutują na Catalyst

  24 czerwca 2019
  PKO Bank Hipoteczny wprowadził do giełdowego obrotu wyemitowane przed dwoma tygodniami papiery dłużne na 250 mln zł, z których wpływy trafią na finansowanie mieszkań o wysokiej efektywności energetycznej.
  czytaj więcej
 • GPW nałożyła karę pieniężną na trzech emitentów z Catalyst

  24 czerwca 2019
  Bank Spółdzielczy w Limanowej, MCI Management oraz Statima otrzymały po 10 tys. zł kary za nieprzekazanie raportów rocznych w terminie.
  czytaj więcej
 • Rosną zyski Marvipolu

  17 sierpnia 2017
  Dewelopersko-dealerska grupa wypracowała w I półroczu 26,3 mln zł zysku netto w segmencie motoryzacyjnym i 11,9 mln zł w segmencie deweloperskim, który lada moment zostanie wydzielony do innej spółki.
  czytaj więcej
 • Obligacje na trzy lata – przegląd

  16 sierpnia 2017
  Zakup na Catalyst papierów dłużnych wygasających za około trzy lata może być ciekawą alternatywą dla inwestorów, którzy nie chcą czekać do kolejnej oferty publicznej, a z emisji prywatnych wykluczają ich wysokie progi zapisu. To też sposób na zwiększenie dywersyfikacji portfela.
  czytaj więcej

Emisje