czwartek, 23 września 2021

Newsroom

Getin Noble Bank z kolejną stratą, wysoką płynnością i ogromną luką kapitałową

msd | 14 maja 2021
Bank zakończył I kwartał z 88 mln zł skonsolidowanej straty netto, ale i znaczącą poprawą wskaźników płynności. Brakowało mu jednak ponad 1,5 mld zł kapitału. Liczy, że do września nadzorca zaakceptuje mu zaktualizowany plan naprawy.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Getin Noble Bank S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Spółka zależna CCC wyemitowała obligacje na 360 mln zł

  22 września 2021
  Papiery spółki CCC Shoes&Bags objął w całości fundusz PFR Inwestycje FIZ, który zagwarantował sobie możliwość otrzymania dodatkowej premii, uzależnionej od wzrostu wartości akcji eObuwie.pl.
  czytaj więcej
 • OT Logistics chce się uwolnić od obligacji w tym roku

  22 września 2021
  Spółka liczy, że spłaci w październiku nienotowane papiery dłużne serii G i H o łącznej wartości 118 mln zł. Dopuszcza jednak możliwość przesunięcia wykupu jeszcze o kilka tygodni. Jeśli dotrzyma słowa, w kilku funduszach pojawić się mogą ekstra zyski.
  czytaj więcej
 • AB zaczyna myśleć o emisji refinansującej

  22 września 2021
  Dystrybucyjna grupa zamknęła rok obrotowy 2020/21 z ponad 13 mld zł przychodów. Istotnie zwiększając zapasy zanotowała natomiast mocno ujemny cash flow operacyjny. Mimo tego, jej sytuacja finansowa pozostaje komfortowa, a do refinansowania obligacji ABE0622 dojdzie, o ile AB uzna warunki cenowe za atrakcyjne.
  czytaj więcej
 • P4 przejmuje UPC za 7 mld zł

  22 września 2021
  Operator sieci Play zawarł umowę zakupu 100 proc. udziałów spółki UPC Polska. Sfinalizowanie transakcji planowane jest na I połowę 2022 r.
  czytaj więcej