wtorek, 25 czerwca 2019

Newsroom

i2 Development wciąż blisko naruszenia warunków emisji obligacji

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 26 kwietnia 2019
Wskaźnik dług netto/kapitały własne wrocławskiego dewelopera wciąż pozostaje w pobliżu obligacyjnego limitu ustalonego na 0,7x. Brak naruszenia warunków emisji obligacji i ubiegłoroczny zysk netto grupa i2 zawdzięcza wyłącznie jednej dużej transakcji z podmiotem powiązanym, z której wciąż na razie nie otrzymała żadnej gotówki.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o i2 Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Inwestorzy zablokowani w obligacjach OT Logistics

  25 czerwca 2019
  Giełdowy obrót papierami, które miały wygasać w listopadzie 2018 r. wciąż pozostaje zawieszony, mimo że ich termin wykupu przesunięto do maja 2021 r. Wszystko wskazuje, że notowania już nie zostaną wznowione, więc inwestorzy nie zawrą na Catalyst ani jednej transakcji. Dla spółki problem nie istnieje.
  czytaj więcej
 • PCM otrzymał 1,89 mld zł kredytów od nowego właściciela

  25 czerwca 2019
  Wpływy z kredytów otrzymanych przez Prime Car Management od PKO BP mają trafić na finansowanie i refinansowanie bieżącej działalności oraz całkowitą spłatę istniejącego zadłużenia, w tym wartych 250 mln zł obligacji.
  czytaj więcej
 • JHM Development zamortyzuje część obligacji

  26 kwietnia 2019
  W związku ze sprzedażą części zabezpieczenia na rachunku zastrzeżonym wyodrębniono prawie 0,9 mln zł. Spółka teraz przekaże te pieniądze obligatariuszom wartych 10,5 mln zł papierów serii B.
  czytaj więcej
 • Audytor niepewny zdolności do kontynuacji działalności przez GNB

  26 kwietnia 2019
  Getin Noble Bank miał 453,4 mln zł skonsolidowanej straty netto w 2018 r. Z banku odpłynęło 11,5 mld zł depozytów, w tym 9,1 mld zł w samym IV kwartale, gdy w ratowanie płynności zaangażować musiał się Narodowy Bank Polski. Na koniec 2018 r. bankowi brakowało ponad 1,2 mld zł kapitału.
  czytaj więcej

Emisje