wtorek, 02 czerwca 2020

Newsroom

Indos wyemituje nowe obligacje

msd | 23 kwietnia 2019
Spółka dostarczająca usługi finansowe dla innych firm chce pozyskać do 7 mln zł z prywatnej oferty zabezpieczonych papierów dłużnych serii K2.

O nowych obligacjach Indosu wiadomo na razie tylko, że ich okres spłaty ustalono na trzy lata. Spółka nie ujawnia wysokości oferowanego oprocentowania. Docelowo będzie to jednak informacja publiczna, ponieważ dług Indosu ma trafić do obrotu na Catalyst.

Na GPW znajdują się obecnie dwie serie obligacji Indosu – zapadająca w listopadzie tego roku seria INS1119 na 8,05 mln zł oraz wygasająca prawie rok później seria INS1020 o wartości 15 mln zł.

Papierami INS1119 po raz ostatni handlowano ponad miesiąc temu. Wyceniono je wówczas na 100 proc. nominału. Ostatnią transakcję serią INS1020 zawarto zaś trzy miesiące temu.

Więcej wiadomości o Indos S.A.

 • Indos: utrzymanie płynności priorytetem

  19 maja 2020
  W I kwartale saldo gotówki Indosu spadło do najniższego poziomu od roku. Z tego samego powodu znacząco wyższy był też dług netto, którego przyrost częściowo zamortyzowano lepszymi wynikami.
  czytaj więcej
 • Akt oskarżenia wobec menedżerów Indosu

  09 marca 2020
  Do sądu trafił akt oskarżenia wobec członka zarządu Indosu oraz innej osoby pracującej w spółce, w przeszłości także będącej jej członkiem zarządu. Sprawa ma dotyczyć lichwy i oszustwa. Indos przekonuje jednak, że jest pewny niewinności swoich pracowników.
  czytaj więcej
 • Wciąż niezła płynność gotówkowa Indosu

  17 lutego 2020
  Po zrefinansowaniu obligacyjnego zadłużenia i wartej 3,9 mln zł akwizycji Indos wciąż miał 9 mln zł środków pieniężnych na koniec roku, co stawiało go w dość komfortowej sytuacji, ponieważ wykup wartych 11,1 mln zł obligacji przypada dopiero w październiku.
  czytaj więcej
 • Ostatnie emisje Indosu trafiły na Catalyst

  07 lutego 2020
  Spółka wprowadził do giełdowego obrotu uplasowane we wrześniu i październiku trzyletnie obligacje o łącznej wartości 12,5 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje