niedziela, 14 kwietnia 2024

Newsroom

LPP chce podwoić sprzedaż w najbliższe trzy lata

msd | 27 marca 2024
Odzieżowa grupa stawia na rozwój powierzchni logistycznej i skokowy wzrost liczby sklepów, licząc, że marka Sinsay okaże się jej koniem pociągowym w najbliższych latach. Mimo wielu pytań po raporcie Hindenburg’a, LPP może liczyć na niezmienione relację z bankami. Z finansowania obligacjami niezmiennie natomiast planuje zrezygnować.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o LPP S.A.

 • LPP odpiera zarzuty Hindenburg’a

  18 marca 2024
  Odzieżowa spółka i jej większościowy akcjonariusz zapewniają o braku powiązań z jakąkolwiek działalnością w Rosji. Rynek ciepło przyjął wyjaśnienia zarządu, wsparte także zapowiedzią możliwego skupu akcji i mocnego rozwoju marki Sinsay.
  czytaj więcej
 • Ciężkie oskarżenia wobec LPP (akt.)

  15 marca 2024
  Według amerykańskiej firmy Hindenburg Research, odzieżowy gigant tylko pozornie wycofał się z Rosji. Jego akcje tanieją o ponad 35 proc. Oberwało się także wygasającym w grudniu obligacjom LPP1224.
  czytaj więcej
 • LPP rozstanie się z obligacyjnym finansowaniem

  14 grudnia 2023
  Odzieżowa spółka nie przewiduje konieczności przeprowadzenia emisji nowych papierów dłużnych, a wygasające za rok obligacje LPP1224 zamierza wykupić bez rolowania. Generowany cash flow operacyjny i dostępne finansowanie zaspokajają jej potrzeby, w tym także co do zaplanowanych nakładów inwestycyjnych i dywidendy.
  czytaj więcej
 • LPP zapowiada poprawę marży handlowej

  22 września 2023
  Odzieżowa grupa w większości zakończyła wyprzedaż nadmiarowych towarów, poprawiając zarządzanie kapitałem obrotowym i obniżając zadłużenie. Pozbycie się nadwyżki towarów ma jej też otworzyć drogę do wzrostu marży brutto na sprzedaży.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst