poniedziałek, 15 lipca 2024

Newsroom

LPP na razie dowozi tegoroczne cele

msd | 13 czerwca 2024
Odzieżowa grupa poprawiła sprzedaż o 18 proc. r/r i wypracowała rekordowe 411 mln zł zysku operacyjnego w I kwartale. Podtrzymuje cel osiągnięcia około 21 mld zł obrotów przy 52-53 proc. marży handlowej, ale i przypomina, że nie chce rolować obligacji.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o LPP S.A.

 • LPP chce podwoić sprzedaż w najbliższe trzy lata

  27 marca 2024
  Odzieżowa grupa stawia na rozwój powierzchni logistycznej i skokowy wzrost liczby sklepów, licząc, że marka Sinsay okaże się jej koniem pociągowym w najbliższych latach. Mimo wielu pytań po raporcie Hindenburg’a, LPP może liczyć na niezmienione relację z bankami. Z finansowania obligacjami niezmiennie natomiast planuje zrezygnować.
  czytaj więcej
 • LPP odpiera zarzuty Hindenburg’a

  18 marca 2024
  Odzieżowa spółka i jej większościowy akcjonariusz zapewniają o braku powiązań z jakąkolwiek działalnością w Rosji. Rynek ciepło przyjął wyjaśnienia zarządu, wsparte także zapowiedzią możliwego skupu akcji i mocnego rozwoju marki Sinsay.
  czytaj więcej
 • Ciężkie oskarżenia wobec LPP (akt.)

  15 marca 2024
  Według amerykańskiej firmy Hindenburg Research, odzieżowy gigant tylko pozornie wycofał się z Rosji. Jego akcje tanieją o ponad 35 proc. Oberwało się także wygasającym w grudniu obligacjom LPP1224.
  czytaj więcej
 • LPP rozstanie się z obligacyjnym finansowaniem

  14 grudnia 2023
  Odzieżowa spółka nie przewiduje konieczności przeprowadzenia emisji nowych papierów dłużnych, a wygasające za rok obligacje LPP1224 zamierza wykupić bez rolowania. Generowany cash flow operacyjny i dostępne finansowanie zaspokajają jej potrzeby, w tym także co do zaplanowanych nakładów inwestycyjnych i dywidendy.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst