środa, 25 maja 2022

Newsroom

LPP liczy na utrzymanie gotówki netto po wypłacie dywidendy

msd | 24 czerwca 2021
Odzieżowa grupa zanotowała 0,4 mld zł przepływów operacyjnych w I kwartale roku 2021/22 i nadal utrzymywała ponad 1,2 mld zł gotówki oraz 0,4 mld zł środków w jednostkach funduszy inwestycyjnych. LPP powróciło do rentowności na poziomie zysku netto i jest zadowolone z sprzedaży w maju i czerwcu.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o LPP S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Archicom znów bez długu netto

  24 maja 2022
  Kontrolowany przez Echo Investment wrocławski deweloper czwarty kwartał z rzędu utrzymał przewagę środków pieniężnych nad zadłużeniem odsetkowym.
  czytaj więcej
 • Góra gotówki w Atalu

  24 maja 2022
  Po kolejnym kwartale wysokich przepływów operacyjnych deweloperska grupa miała prawie 686 mln zł środków pieniężnych. Po raz pierwszy w giełdowej historii Atalu przekraczały one wartość posiadanego zadłużenia odsetkowego.
  czytaj więcej
 • PKO BP ogranicza nadpłynność

  24 maja 2022
  Skonsolidowany zysk netto bankowego lidera przekroczył 1,4 mld zł w I kwartale, ale jego współczynniki kapitałowe znalazły się najniżej od marca 2020 r., a wskaźnik pokrycia płynności zanotował najniższą wartość od 2019 r.
  czytaj więcej
 • Dom Development spokojny o przyszłość

  23 maja 2022
  Już po raz ósmy z rzędu deweloper zamknął kwartał z gotówką netto, wyrażając przekonanie, że do kryzysu na rynku mieszkaniowym jest bardzo daleko. Na znak bardzo dobrej kondycji finansowej chce wypłacić ponad 268 mln zł dywidendy.
  czytaj więcej