czwartek, 17 sierpnia 2017

Newsroom

Marvipol poprawia wyniki

msd | 02 września 2016
Po sześciu miesiącach zysk operacyjny dewelopersko-dealerskiej grupy rósł o 52,6 proc. r/r do 30,5 mln zł. Dodatnie przepływy pozwoliły nieznacznie obniżyć zobowiązania finansowe, ale istotnie zwiększyły saldo gotówki, stąd redukcja długu netto była wyraźna.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Marvipol S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Obligacje na trzy lata – przegląd

  16 sierpnia 2017
  Zakup na Catalyst papierów dłużnych wygasających za około trzy lata może być ciekawą alternatywą dla inwestorów, którzy nie chcą czekać do kolejnej oferty publicznej, a z emisji prywatnych wykluczają ich wysokie progi zapisu. To też sposób na zwiększenie dywersyfikacji portfela.
  czytaj więcej
 • M.W. Trade zapowiada przedterminowy wykup

  16 sierpnia 2017
  Zajmująca się finansowaniem służby zdrowia i jednostek samorządowych spółka spłaci dwie trzecie wartych 30 mln zł obligacji serii C2016.
  czytaj więcej
 • Kerdos może wyjść na prostą tylko przy ogromnej redukcji zobowiązań

  02 września 2016
  Wierzyciele musieliby się zgodzić na redukcję długu o przynajmniej dwie trzecie, by odzyskanie płynności i rentowności nabrało choć trochę bardziej realnych kształtów. Póki co, na koniec czerwca zobowiązania ponad trzykrotnie przekraczały wartość aktywów.
  czytaj więcej
 • Zobowiązania Dayli dwukrotnie wyższe od aktywów

  02 września 2016
  Kapitały własne sieci drogerii przekroczyły na koniec I półrocza minus 36 mln zł. Spółka przyznaje, że finansowe efekty sanacji opóźniają się i jednocześnie ocenia ryzyko niezrealizowania zamierzeń restrukturyzacyjnych jako „istotne”.
  czytaj więcej

Emisje