niedziela, 18 marca 2018

Newsroom

Marvipol poprawia wyniki

msd | 02 września 2016
Po sześciu miesiącach zysk operacyjny dewelopersko-dealerskiej grupy rósł o 52,6 proc. r/r do 30,5 mln zł. Dodatnie przepływy pozwoliły nieznacznie obniżyć zobowiązania finansowe, ale istotnie zwiększyły saldo gotówki, stąd redukcja długu netto była wyraźna.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Marvipol Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Coraz słabsze wyniki M.W. Trade

  16 marca 2018
  Wraz ze spadkiem wartości portfela aktywów finansowych maleją przychody i zyski spółki wyspecjalizowanej w finansowaniu podmiotów leczniczych i JST. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że spieniężany majątek trafia na spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Lutowa emisja Best debiutuje na Catalyst

  16 marca 2018
  Windykator wprowadził do obrotu warte 30 mln zł papiery dłużne serii T2 uplasowane miesiąc temu w ramach publicznej oferty, w której udział wzięło 464 inwestorów.
  czytaj więcej
 • Kerdos może wyjść na prostą tylko przy ogromnej redukcji zobowiązań

  02 września 2016
  Wierzyciele musieliby się zgodzić na redukcję długu o przynajmniej dwie trzecie, by odzyskanie płynności i rentowności nabrało choć trochę bardziej realnych kształtów. Póki co, na koniec czerwca zobowiązania ponad trzykrotnie przekraczały wartość aktywów.
  czytaj więcej
 • Zobowiązania Dayli dwukrotnie wyższe od aktywów

  02 września 2016
  Kapitały własne sieci drogerii przekroczyły na koniec I półrocza minus 36 mln zł. Spółka przyznaje, że finansowe efekty sanacji opóźniają się i jednocześnie ocenia ryzyko niezrealizowania zamierzeń restrukturyzacyjnych jako „istotne”.
  czytaj więcej

Emisje