sobota, 23 marca 2019

Newsroom

MCI.PrivateVentures FIZ mniej zlewarowany

msd | 06 listopada 2018
Po czterech kwartałach wzrostu zobowiązań fundusz w końcu obniżył ich poziom. Po wysokich wpływach ze zbycia składników lokat w III kwartale poprawił też pozycję gotówkową.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Bankowe finansowanie Bestu jednak niższe

  22 marca 2019
  W październiku ubiegłego roku Best informował o warunkowym zwiększeniu kwoty dostępnego kredytu z 50 mln zł do 250 mln zł. Umowa nie weszła jednak w życie. Być może wejdzie teraz, ale z niższym limitem.
  czytaj więcej
 • CDRL wrócił na Catalyst

  22 marca 2019
  Producent ubrań dla dzieci pod marką Coccodrillo wprowadził do giełdowego obrotu trzyletnie niezabezpieczone obligacje o wartości 8,9 mln zł, za które płaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc.
  czytaj więcej
 • Audytor wątpi w 95 proc. kapitałów własnych Fast Finance

  06 listopada 2018
  Zdaniem biegłego spółka nie stosuje zasady ostrożnej wyceny aktywów, a jej skonsolidowane kapitały własne w kwocie 76,5 mln zł powinny zostać zmniejszone o 72,7 mln zł. Zastrzeżenia dotyczą między innymi udzielonych w przeszłości pożyczek, na które Obligacje.pl wielokrotnie zwracały uwagę.
  czytaj więcej
 • Echo Investment sprzedało resztę akcji EPP

  05 listopada 2018
  Deweloper uzyska 17,1 mln euro gotówki ze sprzedaży ostatniego pakietu akcji EPP, spółki, do której w przeszłości wniesiono pracujące komercyjne projekty Echa.
  czytaj więcej

Emisje