środa, 20 czerwca 2018

Newsroom

Polnord miał stratę w I kw.

| 17 maja 2017
Po słabej końcówce 2016 r. kolejny rok deweloperska grupa także rozpoczęła na minusie. W wyniku przekazania niewielu lokali, skonsolidowana strata netto Polnordu wyniosła 5,5 mln zł w I kwartale. Dwa kolejne kwartały dają szansę na poprawę.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Polnord S.A.

 • Mniej gotówki w Polnordzie przed wykupem emisji publicznej

  01 czerwca 2018
  Deweloperska grupa wypracowała w I kwartale 6,4 mln zł przepływów operacyjnych, ale i zmniejszyła zadłużenie finansowe o 19,5 mln zł, w ślad za czym obniżyło się też saldo gotówki. Na kontach Polnordu zostało więc 102,9 mln zł środków pieniężnych, z czego połowa znajdowała się jednak na rachunkach powierniczych.
  czytaj więcej
 • Polnord wciąż chce dochodzić roszczeń od byłego zarządu

  28 maja 2018
  Deweloper zamierza dochodzić roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej spółce przy sprawowaniu zarządu przez byłych członków zarządu – wynika z projektu uchwały na ZWZ, które odbędzie się 22 czerwca.
  czytaj więcej
 • Polnord mniej zadłużony

  02 maja 2018
  Deweloperska grupa wypracowała w ubiegłym roku 70,3 mln zł środków pieniężnych z działalności operacyjnej i inwestycyjnej. O tyle też zmniejszyła zadłużenie finansowe, tym samym obniżając wskaźnik zobowiązań odsetkowych netto do kapitałów własnych do najniższego poziomu od co najmniej dwóch lat.
  czytaj więcej
 • Kolejne odpisy w Polnordzie

  24 kwietnia 2018
  Deweloper zaktualizuje wycenę aktywów finansowych, co obniży jego skonsolidowany wynik brutto za 2017 r. o 31,1 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje