czwartek, 23 września 2021

Newsroom

Rekordowo drogie obligacje BBI Development debiutują na Catalyst

msd | 14 maja 2021
Za uplasowane w lutym dwuletnie niezabezpieczone papiery dłużne deweloper zobowiązał się płacić 7,75 pkt proc. ponad WIBOR 6M, co czyni je drugimi najwyżej oprocentowanymi korporatami na GPW.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o BBI Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Spółka zależna CCC wyemitowała obligacje na 360 mln zł

  22 września 2021
  Papiery spółki CCC Shoes&Bags objął w całości fundusz PFR Inwestycje FIZ, który zagwarantował sobie możliwość otrzymania dodatkowej premii, uzależnionej od wzrostu wartości akcji eObuwie.pl.
  czytaj więcej
 • OT Logistics chce się uwolnić od obligacji w tym roku

  22 września 2021
  Spółka liczy, że spłaci w październiku nienotowane papiery dłużne serii G i H o łącznej wartości 118 mln zł. Dopuszcza jednak możliwość przesunięcia wykupu jeszcze o kilka tygodni. Jeśli dotrzyma słowa, w kilku funduszach pojawić się mogą ekstra zyski.
  czytaj więcej
 • AB zaczyna myśleć o emisji refinansującej

  22 września 2021
  Dystrybucyjna grupa zamknęła rok obrotowy 2020/21 z ponad 13 mld zł przychodów. Istotnie zwiększając zapasy zanotowała natomiast mocno ujemny cash flow operacyjny. Mimo tego, jej sytuacja finansowa pozostaje komfortowa, a do refinansowania obligacji ABE0622 dojdzie, o ile AB uzna warunki cenowe za atrakcyjne.
  czytaj więcej
 • P4 przejmuje UPC za 7 mld zł

  22 września 2021
  Operator sieci Play zawarł umowę zakupu 100 proc. udziałów spółki UPC Polska. Sfinalizowanie transakcji planowane jest na I połowę 2022 r.
  czytaj więcej