niedziela, 15 grudnia 2019

Newsroom

Sprawozdanie EuCO nie powiedziało obligatariuszom nic nowego

msd | 27 listopada 2019
Jeśli za miarę postępu prac nad zrefinansowaniem wygasających za 4,5 miesiąca obligacji przyjąć treść komentarza do wyników finansowych, należałoby uznać, że w ostatnich miesiącach EuCo nie poczyniło żadnego postępu.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!
 • EuCO uzależnione od refinansowania obligacji

  03 września 2019
  Przychody i zyski odszkodowawczej grupy wciąż wyraźnie spadają, gotówka generowana z działalności operacyjnej nie ma trwałego charakteru, a termin wykupu wartych 50 mln zł obligacji coraz bliżej. Rynek wycenia je na 70 proc. nominału, a zarząd szuka refinansowania.
  czytaj więcej
 • Akcjonariusze EuCO pytają o wykup obligacji

  18 czerwca 2019
  Podczas ostatniego ZWZ Europejskiego Centrum Odszkodowań przynajmniej jeden z uczestników pytał spółkę o spłatę wygasających w kwietniu przyszłego roku obligacji o wartości 50 mln zł.
  czytaj więcej
 • EuCO wciąż niedaleko od obligacyjnego kowenantu

  28 maja 2019
  Wyniki odszkodowawczej grupy pogorszyły się, a przy zerowych przepływach operacyjnych trudno było o wyraźne zmniejszenie zadłużenia. Kwestii wysokiej relacji długu netto do kapitałów własnych wciąż więc jednoznacznie nie rozwiązano.
  czytaj więcej
 • EuCO o włos od naruszenia wskaźnika zadłużenia

  06 maja 2019
  Tak blisko naruszenia obligacyjnych kowenantów Europejskie Centrum Odszkodowań jeszcze nie było. Na koniec 2018 r. relacja długu netto do kapitałów własnych wyniosła 1,18x przy limicie ustalonym na 1,20x.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje