środa, 17 lipca 2019

Newsroom

Wysokie zyski ABS Investment i niewiele gotówki na kontach

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 23 maja 2019
Po czterech z rzędu kwartałach ze stratą inwestycyjna spółka w końcu wykazał zysk. Wyniósł 2,5 mln zł netto w I kwartale. Oczywiście nie szła za nim realna gotówka, a tej akurat na rachunkach ABS-u było najmniej od kilku lat.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o ABS Investment S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody i zyski Kredyt Inkaso, ale nie kapitały własne

  16 lipca 2019
  Pomimo poprawy wyników całkowite dochody windykacyjnej grupy były ujemne w ubiegłym roku obrotowym, co oznaczało spadek kapitałów własnych i wzrost wskaźnika zadłużenia do poziomu wymagającego podniesienia marży dla niektórych obligacji. Kwestię płynności rozwiązano natomiast po dniu bilansowym.
  czytaj więcej
 • MCI Capital wyda do 30 mln zł na skup akcji

  16 lipca 2019
  Spółka chce skupić do 3 mln własnych akcji oferując po 10 zł za sztukę. Inwestorzy mogą składać zapisy na sprzedaż akcji w dniach 17-30 lipca, a rozliczenie transakcji przewidziano na 1 sierpnia.
  czytaj więcej
 • Biogened bardziej zadłużony i z niższą płynnością

  23 maja 2019
  Na niecałe siedem miesięcy przed wykupem obligacji o wartości 5 mln zł producent dermokosmetyków wciąż ma problem z systematycznym generowaniem dodatnich środków pieniężnych bez sięgania po nowe zadłużenie. Na koniec I kwartału dług netto spółki sięgnął rekordowych 23,8 mln zł.
  czytaj więcej
 • PKO Leasing przejmie Prime Car Management

  23 maja 2019
  W ogłoszonym przez PKO Leasing wezwaniu złożono zapisy na co najmniej 7,86 mln akcji PCM stanowiących 66 proc. udziału w kapitale, tym samym wiadomo, że wezwanie zostanie dojdzie skutku.
  czytaj więcej

Emisje