niedziela, 18 marca 2018

Newsroom

Alior Bank miał 516 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2017 r.

msd | 08 marca 2018
Wprawdzie zeszłoroczny zysk banku spadł o 10 proc. r/r, ale operacyjnie radził sobie on znacznie lepiej. Poprawił też pozycję kapitałową, co pozwoliło na wyraźne zwiększenie portfela kredytowego. Jego jakość wciąż pozostaje poniżej przeciętnej.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Alior Bank S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Coraz słabsze wyniki M.W. Trade

  16 marca 2018
  Wraz ze spadkiem wartości portfela aktywów finansowych maleją przychody i zyski spółki wyspecjalizowanej w finansowaniu podmiotów leczniczych i JST. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że spieniężany majątek trafia na spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Lutowa emisja Best debiutuje na Catalyst

  16 marca 2018
  Windykator wprowadził do obrotu warte 30 mln zł papiery dłużne serii T2 uplasowane miesiąc temu w ramach publicznej oferty, w której udział wzięło 464 inwestorów.
  czytaj więcej
 • Ronson bez nadmiernego zadłużenia, ale dopuszcza jego wzrost

  08 marca 2018
  Wyniki dewelopera wprawdzie mogą odbiegać od oczekiwań, ale pod względem - kluczowych dla obligatariuszy - płynności i poziomu zadłużenia jego sytuacja pozostaje stabilna. Ronson gotowy jest jednak na wzrost lewarowania, jeśli okaże się to uzasadnione.
  czytaj więcej
 • Obligacje PZU zdominowały obroty na Catalyst w lutym

  08 marca 2018
  Sesyjny handel korporacyjnym długiem wyniósł 171,4 mln zł w lutym i był o 45,4 proc. wyższy niż w styczniu oraz 55,7 proc. wyższy niż przed rokiem. Blisko jedna trzecia obrotów to tylko wyemitowane w ubiegłym roku podporządkowane obligacje PZU.
  czytaj więcej

Emisje