poniedziałek, 23 października 2017

Newsroom

BVT zaoferuje kolejną serię obligacji

msd | 07 czerwca 2017
Notowany na NewConnect windykator z niepublicznej emisji chce pozyskać do 2 mln zł.

Spółka nie zdradza warunków emisji. W kwietniowej ofercie na 3 mln zł, którą zamknięto w całości, BVT oferowało stałe 7,8 proc. rocznie za dwuletnie papiery zabezpieczone wierzytelnością.

Żadna z trzech dotychczasowych emisji windykatora nie trafiła na Catalyst. Wiadomo na pewno, że do obrotu nie trafi zeszłoroczna publiczna emisja memorandowa, podczas której zebrano 3,08 mln zł wobec oferowanych 5 mln zł.

W I kwartale tego roku BVT osiągnęło 0,2 mln zł zysku netto z 1,2 mln zł przychodów. Na koniec marca spółka posiadała 3,1 mln zł kapitałów własnych przy 18,8 mln zł majątku. 

Więcej wiadomości o BVT S.A.

Więcej wiadomości kategorii Emisje

 • Europejski Bank Inwestycyjny uplasował obligacje na 750 mln zł

  20 października 2017
  Bank wypuścił kolejną transzę obligacji oprocentowanych na stałe 2,25 proc., zapadających w maju 2021 r. Książkę popytu zdominowały fundusze emerytalne i bankowe departamenty skarbu.
  czytaj więcej
 • Wysyp bankowych emisji

  20 października 2017
  Uplasowane właśnie obligacje Pekao i PKO BP, to tylko dwie z wielu emisji bankowego długu ostatnimi czasy. Od początku II półrocza giełdowe banki pozyskały co najmniej 8,6 mld zł z papierów dłużnych, w tym ponad 43 proc. to obligacje podporządkowane.
  czytaj więcej
 • YOLO wyemituje obligacje

  07 czerwca 2017
  Firma pożyczkowa, która do niedawna prowadziła działalność windykacyjną pod nazwą P.R.E.S.C.O Group, chce pozyskać do 8 mln zł niepublicznej oferty papierów dłużnych.
  czytaj więcej
 • Mikrokasa wypuściła nowe obligacje

  07 czerwca 2017
  Z niepublicznej oferty papierów dłużnych serii C1 firma pożyczkowa pozyskała 4,06 mln zł.
  czytaj więcej

Emisje