czwartek, 18 października 2018

Newsroom

Cyfrowy Polsat zmniejszył ogólne zadłużenie

msd | 11 maja 2018
Po krótkiej przerwie medialno-telekomunikacyjny koncern powrócił do redukcji zadłużenia. Przypłacił to jednak obniżeniem gotówkowych zasobów. Nie bez znaczenia były też słabsze przepływy operacyjne w I kwartale.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Cyfrowy Polsat S.A.

 • Cyfrowy Polsat odkupi akcje Netii od Karswell

  27 września 2018
  Medialno-telekomunikacyjny koncern zapłaci cypryjskiej spółce 338,8 mln zł za akcje Netii, które ta wcześniej kupiła w porozumieniu z Cyfrowym Polsatem w ramach wspólnego wezwania.
  czytaj więcej
 • Spadek obrotów obligacjami firm

  10 września 2018
  Wartość sesyjnych obrotów korporacyjnym długiem spadła w sierpniu o 32,5 proc. m/m i 19,9 proc. r/r do 95,3 mln zł. Wciąż ponad połowę handlu stanowiły obligacje pochodzące z publicznych ofert prospektowych, kierowany głównie do inwestorów indywidualnych.
  czytaj więcej
 • Grupa Cyfrowego Polsatu wypracowała 946 mln zł EBITDA w II kwartale

  24 sierpnia 2018
  Medialno-telekomunikacyjny koncern wypracował 650 mln zł gotówki z działalności operacyjnej w II kwartale, a wolne przepływy pieniężne po odsetkach wyniosły 175 mln zł. Pomimo przejęcia Netii zadłużenie grupy praktycznie się nie zmieniło.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat przejmie Eleven Sports

  25 maja 2018
  Cenę za 50 proc. plus jeden udział telewizyjnej stacji sportowej ustalono na 38 mln euro, z czego pierwsza rata w wysokości 18 mln euro zostanie zapłacona na dniach.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje