środa, 23 października 2019

Newsroom

GNB wciąż zwolniony z części rezerwy obowiązkowej

msd | 04 października 2019
Narodowy Bank Polski zwolnił Getin Noble Bank z obowiązku utrzymywania 55 proc. wymaganej rezerwy obowiązkowej w całym 2020 r.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Getin Noble Bank S.A.

 • Getin Noble Bank bez widoku na zyski w tym roku

  20 września 2019
  Bank zmniejszył stratę w II kwartale, ale na powrót do rentowności każe jeszcze poczekać. Wciąż brakuje mu 1,5-1,6 mld zł kapitałów. Plan ich odbudowy zostanie określony w programie naprawczym, który zostanie złożony do KNF na początku października. Zarząd GNB liczy na jego zatwierdzenie jeszcze w tym roku.
  czytaj więcej
 • Podsumowanie tygodnia: Więcej zaufania do GNB

  30 sierpnia 2019
  Getin Noble Bank wykupił pierwszą i największą emisję publiczną z drugiego programu emisji publicznych wartą 172 mln zł, co podniosło notowania także kolejnych serii. Inwestorzy oceniają ryzyko jako niższe, ale wciąż istotne.
  czytaj więcej
 • Obligacje GNB drożeją po wykupie starszej serii

  27 sierpnia 2019
  Getin Noble Bank wykupił we wtorek podporządkowane papiery GNB0819 o wartości 172 mln zł. Notowania pozostałych serii wyraźnie rosną.
  czytaj więcej
 • Podsumowanie tygodnia: Weksle coraz częściej

  16 sierpnia 2019
  Jak można było się spodziewać, rynek znalazł rozwiązanie na konieczność dematerializacji obligacji. Coraz więcej małych firm zamiast emitować obligacje wystawia weksle, które spod rygorów emisji publicznych są wyłączone.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje