środa, 27 maja 2020

Newsroom

HB Revis nieco bardziej zlewarowany

msd | 04 października 2019
Słowacki deweloper wprawdzie wyraźnie poprawił zyski, ale nie miały one pokrycia w przepływach operacyjnych. Przy kolejnych wydatkach na realizowane projekty zadłużenie finansowe zanotowało więc wzrost.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o HB Reavis Holding S.à r.l.

 • HB Reavis – raport kredytowy DM Michael/Ström

  19 lipca 2019
  Biorąc pod uwagę zdolność spółki do generowania przepływów pieniężnych poprzez komercjalizację i sprzedaż projektów, oraz wartość rynkową projektów już wybudowanych na poziomie 895 mln euro (z uwzględnieniem projektów Twin City Tower i One Waterloo), których średni ważony poziom komercjalizacji wyniósł 96 proc. – sytuację płynnościową spółki uważamy za stabilną.
  czytaj więcej
 • HB Reavis podwoił zysk operacyjny

  11 kwietnia 2019
  Pomimo istotnej poprawy zeszłorocznych wyników, przepływy operacyjne słowackiego dewelopera były ujemne. Jego zobowiązania, w tym zadłużenie odsetkowe, symbolicznie spadły, ale z powodu obniżenia salda gotówki dług netto zanotował wzrost. Wciąż był to jednak poziom racjonalny.
  czytaj więcej
 • HB Reavis dostał 350 mln euro kredytu

  12 marca 2019
  Słowacki deweloper otrzymał bankowe finansowanie budowlano-inwestycyjne na realizację trzech warszawskich budynków w ramach projektu Varso Place.
  czytaj więcej
 • HB Reavis miał 145,2 mln euro zysku operacyjnego w I półroczu

  18 września 2018
  Deweloper zwiększył przychody z wynajmu nieruchomości o 37,3 proc. r/r do 34,2 mln euro w I półroczu, ale to jednak z aktualizacji wartości wyceny projektów pochodziło gros zysków.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje