niedziela, 31 maja 2020

Newsroom

Indos uplasował kolejną serię obligacji

msd | 08 października 2019
Spółka pozyskała 5 mln zł z niepublicznej oferty papierów dłużnych serii K4, wynika z rejestru Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

Bliższe warunki nowych papierów na razie nie są znane, za wyjątkiem tego, że to dług zabezpieczony.

Emisję obligacji serii K4 na 5 mln zł Indos zapowiedział dwa tygodnie temu, w dniu przydziału poprzedniej serii – K3 na 7,5 mln zł. Znaczną jej część rozliczono wówczas poprzez przedterminowy wykup dwóch starszych serii, w tym INS1119, która wygasa za nieco ponad sześć tygodni.

Wygasające 22 listopada papiery INS1119 warte są obecnie 4,49 mln zł. W ostatniej transakcji, sprzed prawie trzech tygodni, wyceniano je na 100,3 proc. nominału. Aktualnie zaś arkusz ofert kupna i sprzedaży dla tej serii świeci pustkami.

Na Catalyst notowane są też dwie inne serie obligacji Indosu – INS1020 i INS0622. Dłuższą z nich wciąż nie handlowano.

Więcej wiadomości o Indos S.A.

 • Indos: utrzymanie płynności priorytetem

  19 maja 2020
  W I kwartale saldo gotówki Indosu spadło do najniższego poziomu od roku. Z tego samego powodu znacząco wyższy był też dług netto, którego przyrost częściowo zamortyzowano lepszymi wynikami.
  czytaj więcej
 • Akt oskarżenia wobec menedżerów Indosu

  09 marca 2020
  Do sądu trafił akt oskarżenia wobec członka zarządu Indosu oraz innej osoby pracującej w spółce, w przeszłości także będącej jej członkiem zarządu. Sprawa ma dotyczyć lichwy i oszustwa. Indos przekonuje jednak, że jest pewny niewinności swoich pracowników.
  czytaj więcej
 • Wciąż niezła płynność gotówkowa Indosu

  17 lutego 2020
  Po zrefinansowaniu obligacyjnego zadłużenia i wartej 3,9 mln zł akwizycji Indos wciąż miał 9 mln zł środków pieniężnych na koniec roku, co stawiało go w dość komfortowej sytuacji, ponieważ wykup wartych 11,1 mln zł obligacji przypada dopiero w październiku.
  czytaj więcej
 • Ostatnie emisje Indosu trafiły na Catalyst

  07 lutego 2020
  Spółka wprowadził do giełdowego obrotu uplasowane we wrześniu i październiku trzyletnie obligacje o łącznej wartości 12,5 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje