sobota, 02 marca 2024

Newsroom

LPP chce uplasować złotowe papiery jeszcze w tym roku

msd | 29 sierpnia 2022
Jeśli warunki pozwolą, w tym roku odzieżowa spółka będzie chciała uplasować papiery dłużne na krajowym rynku. Z emisją euroobligacji poczeka natomiast do przyszłego roku.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o LPP S.A.

 • LPP rozstanie się z obligacyjnym finansowaniem

  14 grudnia 2023
  Odzieżowa spółka nie przewiduje konieczności przeprowadzenia emisji nowych papierów dłużnych, a wygasające za rok obligacje LPP1224 zamierza wykupić bez rolowania. Generowany cash flow operacyjny i dostępne finansowanie zaspokajają jej potrzeby, w tym także co do zaplanowanych nakładów inwestycyjnych i dywidendy.
  czytaj więcej
 • LPP zapowiada poprawę marży handlowej

  22 września 2023
  Odzieżowa grupa w większości zakończyła wyprzedaż nadmiarowych towarów, poprawiając zarządzanie kapitałem obrotowym i obniżając zadłużenie. Pozbycie się nadwyżki towarów ma jej też otworzyć drogę do wzrostu marży brutto na sprzedaży.
  czytaj więcej
 • LPP wstrzymało prace nad emisją obligacji

  15 czerwca 2023
  Odzieżowa grupa nie widzi potrzeby plasowania nowego długu w tym roku. Liczy, że po osiągnięciu ponad 1,1 mld zł cash flow operacyjnego w I kwartale w kolejnych okresach także będzie generować gotówkę przy zwiększonym wykorzystaniu faktoringu.
  czytaj więcej
 • LPP chce przekazywać co najmniej połowę zysku na dywidendę

  01 czerwca 2023
  Odzieżowa spółka ma przekazywać od 50 do 70 proc. skonsolidowanego zysku netto na wypłatę dywidendy w latach 2024-2026, wynika z przyjętej przez zarząd polityki.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje