czwartek, 24 sierpnia 2017

Newsroom

Unibep zadłużony nieco bardziej

msd | 17 maja 2017
I kwartał to dla budowlanego holdingu okres, w którym tradycyjnie gotówki ma nieco mniej, a to prowadzi do wzrostu długu netto.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Unibep S.A.

 • Aktywa Unibepu przekroczyły 1 mld zł

  15 marca 2017
  Zeszłoroczny wzrost majątku budowlana grupa sfinansowała nowymi zobowiązaniami, stąd poziom jej ogólnego zadłużenia sięgnął 78 proc. i był najwyższy w okresie dotychczasowej obecności Unibepu na Catalyst.
  czytaj więcej
 • Unibep zwiększył rentowność netto

  24 lutego 2017
  Przy praktycznie niezmienionych przychodach, budowlana grupa osiągnęła w zeszłym roku 31,8 mln zł zysku netto, który był o 36,5 proc. wyższy niż w 2015 r.
  czytaj więcej
 • Unibep dłużnikiem na pełen etat

  14 listopada 2016
  III kwartał był trzecim z kolei, w którym budowlano-deweloperska grupa miała więcej zobowiązań finansowych niż gotówki. W dwóch wcześniejszych latach na jeden kwartał z długiem, przypadały trzy z przewagą gotówki.
  czytaj więcej
 • Unibep wprowadził na Catalyst emisję z lipca

  12 września 2016
  Warunki nowych obligacji nie odbiegają od tych, które budowlana spółka uplasowała ponad rok temu. Są to więc trzyletnie niezabezpieczone papiery oprocentowane na 2,5 pkt proc. marży ponad WIBOR 6M.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • GetBack zamknął dużą transakcję

  23 sierpnia 2017
  Windykacyjna spółka nabyła pakiet wierzytelności bankowych za cenę przekraczającą 25 proc. rocznych przychodów, tj. powyżej 125 mln zł.
  czytaj więcej
 • SMS Kredyt Holding woli kredyt

  23 sierpnia 2017
  Firma pożyczkowa zawarła umowę o kredyt rewolwingowy na 5 mln zł. To kwota stanowiąca przeszło jedną czwartą wartości zadłużenia grupy SMS Kredyt z końca I półrocza.
  czytaj więcej
 • M.W. Trade kontynuuje delewarowanie

  17 maja 2017
  Spółka wyspecjalizowana w finansowaniu jednostek medycznych i samorządowych konsekwentnie od półtora roku zmniejsza poziom zobowiązań. W ślad za tym idą znacznie gorsze wyniki, więc nie wszystkie wskaźniki zadłużenia udaje się poprawić.
  czytaj więcej
 • Wzrost zadłużenia grupy Lokum Deweloper

  17 maja 2017
  Wskaźniki zlewarowania wrocławskiego dewelopera nie budzą niepokoju, wprowadzają natomiast obligatariuszy w nową rzeczywistość. Okres, w którym gotówka trwale przewyższa zobowiązania finansowe, Lokum ma już za sobą.
  czytaj więcej

Emisje