środa, 15 sierpnia 2018

Newsroom

Nieco więcej gotówki na kontach grupy BBI Development

msd | 07 czerwca 2018
Na koniec I kwartału deweloper posiadał 12,2 mln zł środków pieniężnych co było najwyższą wartością od dwóch lat. Nieznacznie spadł dług netto, ale w stosunku do kapitałów utrzymał się na dobrze znanych w BBI Development poziomach.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o BBI Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • ABS Investment ponownie ze stratą

  14 sierpnia 2018
  Spółka zanotowała 0,3 mln zł straty netto w II kwartale na skutek spadających wycen akcji wchodzących w skład jej portfela inwestycyjnego. Narastająco od początku roku strata netto sięga zaś 7,2 mln zł.
  czytaj więcej
 • Więcej gotówki w Indosie

  14 sierpnia 2018
  Wypracowane w II kwartale środki pieniężne z działalności operacyjnej i inwestycyjnej pozwoliły na redukcję zobowiązań finansowych oraz poprawę pozycji gotówkowej spółki. Dług netto spadł więc wyraźnie.
  czytaj więcej
 • EuCO blisko naruszenia obligacyjnych kowenantów

  07 czerwca 2018
  W I kwartale wynik EBITDA odszkodowawczej grupy spadł o prawie 39 proc. r/r a jej przepływy operacyjne wyniosły 4,2 mln zł na minusie. O podobną wartość wzrósł dług netto, który zaczyna być zbyt wysoki względem kapitałów własnych, jak i wyniku EBITDA.
  czytaj więcej
 • KNF wyjaśnia jak może wyglądać ograniczenie ofert prywatnych

  07 czerwca 2018
  Komisja Nadzoru Finansowego analizuje możliwość wyeliminowania „pełzających” ofert prywatnych, takich z jakimi mieliśmy do czynienia w przypadku obligacji GetBacku.
  czytaj więcej

Emisje