niedziela, 18 lutego 2018

Newsroom

Obroty emisjami publicznymi na Catalyst niemal podwoiły się r/r

ems | 01 grudnia 2017
Na prawie 87 mln zł redakcja Obligacje.pl podliczyła wartość transakcji sesyjnych (liczonych po nominalnej wartości) obligacjami, które oferowano indywidualnym inwestorom na podstawie prospektów emisyjnych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Alior Bank S.A., PKN Orlen S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

  16 lutego 2018
  Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
  czytaj więcej
 • Vantage Development spłaci przed czasem kolejne obligacje

  01 grudnia 2017
  Deweloper zamierza przedterminowo wykupić notowane na Catalyst papiery serii N i M warte odpowiednio 10,5 oraz 10 mln zł. Pierwszą z nich plasowano w ramach publicznej oferty memorandowej.
  czytaj więcej
 • Spadek zadłużenia finansowego grupy AB

  01 grudnia 2017
  W przeddzień szczytu sprzedażowego sezonu dystrybutor sprzętu IT i elektroniki użytkowej posiadał relatywnie wysokie zasoby gotówkowe i wyraźnie niższe niż w poprzednich kwartałach zadłużenie finansowe.
  czytaj więcej

Emisje