sobota, 25 listopada 2017

Newsroom

Pragma Inkaso powoli wychodzi na prostą z wynikami

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 10 listopada 2017
W III kwartale spółka po raz pierwszy w tym roku miała jednostkowy zysk netto. Na poziomie grupy sytuacja Pragmy Inkaso wciąż determinowana jest głównie rozwojem biznesu w spółce faktoringowej.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Pragma Inkaso S.A.

 • Grupa Pragma Inkaso wciąż ze stratą netto

  29 sierpnia 2017
  Wyniki grupy ponownie zostały obciążone stratą netto wygenerowaną przez podmiot dominujący. Wdrożona restrukturyzacja kosztowa ma przynieść pierwsze efekty w kolejnych kwartałach.
  czytaj więcej
 • Pragma Inkaso pracuje nad nową strategią

  22 czerwca 2017
  Wstępne założenia strategii, która zostanie ogłoszona, do końca III kwartału zakładają, że podstawowym segmentem działalności będzie finansowanie MSP realizowane przez Pragmę Faktoring, najważniejszą obecnie spółkę w grupie kapitałowej.
  czytaj więcej
 • Pragma Inkaso miała skonsolidowaną stratę netto

  19 maja 2017
  Zysk Pragmy Faktoring, najważniejszej spółki w wierzytelnościowej grupie, nie wystarczył by Pragma Inkaso mogła zakończyć I kwartał ze skonsolidowanym wynikiem powyżej zera. Pogorszył się też bilans całej grupy, między innymi w ślad za wzrostem zadłużenia spółki faktoringowej.
  czytaj więcej
 • Pragma Inkaso wprowadziła marcową emisję na Catalyst

  15 maja 2017
  Debiutujące w poniedziałek trzyletnie obligacje serii F oprocentowane są na WIBOR 3M plus 4,15 pkt proc. marży z możliwością jej podniesienia. To więcej niż Pragma Inkaso płaciła za trzyletni dług w 2015 r.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje