czwartek, 21 czerwca 2018

Newsroom

Pragma Inkaso powoli wychodzi na prostą z wynikami

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 10 listopada 2017
W III kwartale spółka po raz pierwszy w tym roku miała jednostkowy zysk netto. Na poziomie grupy sytuacja Pragmy Inkaso wciąż determinowana jest głównie rozwojem biznesu w spółce faktoringowej.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Pragma Inkaso S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Hexa Bank zwiększył zysk netto o 36,4 proc. r/r

  21 czerwca 2018
  Ubiegły rok Bank Spółdzielczy w Piątnicy zakończył z 3,1 mln zł zysku netto. Nieco poprawił też współczynniki kapitału najwyższej jakości, ale zamiast lokować wolne środki w obligacjach skarbowych wolał papiery korporacyjne i komunalne.
  czytaj więcej
 • Majowo-czerwcowa emisja Orlenu trafiła na Catalyst

  21 czerwca 2018
  Kolejna seria obligacji paliwowego koncernu debiutuje na GPW z jak na razie tylko symbolicznymi obrotami. Do godz. 14.45 wartymi 200 mln zł papierami zawarto transakcje o wartości 8 tys. zł.
  czytaj więcej
 • Solidny kwartał Vantage Development

  10 listopada 2017
  Wrocławski deweloper nie tylko znacznie poprawił wyniki w III kwartale, ale wypracował też sporo gotówki z działalności operacyjnej, co pozwoliło obniżyć zadłużenie finansowe netto oraz zwiększyć i tak niezłą płynność. Ten korzystny obraz nieco zamazuje bliski obligacyjnych kowenantów poziom ogólnego zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Wyniki Rokity w górę, ale bez poprawy w płynności

  10 listopada 2017
  Na koniec września posiadana gotówka pokrywała 7,3 proc. krótkoterminowych zobowiązań grupy. Tak niskiej płynności gotówkowej Rokita nie miał przynajmniej od początku 2014 r.
  czytaj więcej

Emisje