niedziela, 18 lutego 2018

Newsroom

Rosną podstawowe dochody Idea Banku

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 04 sierpnia 2017
Wyniki odsetkowy i prowizyjny po wzroście odpowiednio o 41,8 i 17,5 proc. r/r wyniosły w I półroczu 383,4 i 187,3 mln zł.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Idea Bank S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

  16 lutego 2018
  Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
  czytaj więcej
 • Marcowa emisja Echo Investment debiutuje na Catalyst

  04 sierpnia 2017
  Deweloper wprowadził do obrotu warte 155 mln zł obligacje, które zostały uplasowane w prywatnej ofercie wśród inwestorów instytucjonalnych.
  czytaj więcej
 • Ronson bardziej zlewarowany, ale chce poprzestać na obecnym poziomie

  04 sierpnia 2017
  Wprawdzie grupa zredukowała w I półroczu wartość zobowiązań finansowych, ale na skutek niższych kapitałów własnych oraz zmniejszenia salda gotówki najważniejszy dla deweloperów wskaźnik zadłużenia wzrósł do najwyższego od kilku poziomu. Nie powinien już dalej rosnąć – zapewniają przedstawiciele spółki.
  czytaj więcej

Emisje