poniedziałek, 17 grudnia 2018

Newsroom

W piątek KI opublikuje warunki nowej emisji publicznej

ems | 01 marca 2018
Na razie wiadomo, że emisja - podobnie jak w grudniu - będzie warta 30 mln zł.

- Wierzymy, że ta emisja, a w dłuższej perspektywie także ewentualne następne w ramach programu, przy odpowiednio atrakcyjnych warunkach oraz solidnych podstawach emitenta, zostaną pozytywnie ocenione, spotykając się z adekwatnym zainteresowaniem inwestorów – powiedział Bastian Ringhardt, członek zarządu, dyrektor finansowy Kredyt Inkaso, cytowany w komunikacie prasowym.

W grudniu KI zaoferował inwestorom czteroletnie obligacje warte 30 mln zł oprocetowane na 3,5 pkt proc. ponad WIBOR 6M, przy czym w pierwszym okresie odsetkowym kupon ustalono na 5,5 proc. Inwestorzy zapisali się na papiery warte 14,3 mln zł. Od połowy lutego seria ta notowana jest na Catalyst, gdzie jej obecne notowania sięgają 99,01/100,90 proc. (bid/ask).

Łącznie na Catalyst notowanych jest sześć serii obligacji Kredyt Inkaso.

Więcej wiadomości o Kredyt Inkaso S.A.

 • Kredyt Inkaso skupiło własne obligacje

  11 października 2018
  Windykacyjna spółka nabyła na rynku wtórnym część wyemitowanych w marcu ubiegłego roku papierów dłużnych serii C1. Transakcję zawarto poniżej nominału.
  czytaj więcej
 • Wyciek danych w Kredyt Inkaso był albo i nie

  26 września 2018
  Biegły powołany przez sąd na wniosek Bestu stwierdził, że w 2016 r. mogło dojść do wycieku danych z Kredyt Inkaso. Spółka ma na to zupełnie inne spojrzenie, podpierając się przy tym umorzeniem postępowania przez prokuraturę.
  czytaj więcej
 • Wzrost zysków i zadłużenia Kredyt Inkaso

  30 sierpnia 2018
  Windykacyjna grupa zanotowała 17,9 mln zł zysku netto w minionym kwartale wobec 5,6 mln zł przed rokiem. Duża w tym zasługa aktualizacji wartości wierzytelności oraz korzystnych różnic kursowych. Dług netto ponownie się zwiększył, na tyle, że istotnie wzrosło ryzyko podniesienia marży dla niektórych serii obligacji.
  czytaj więcej
 • Podsumowanie tygodnia: Łowcy okazji na Catalyst mają swoje pięć minut

  24 sierpnia 2018
  Od momentu wybuchu afery GetBacku inwestorom indywidualnym niewiele potrzeba by podjąć decyzję o wyprzedaży posiadanych w portfelu obligacji korporacyjnych. Najnowszy przykład to papiery Kredyt Inkaso.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje