czwartek, 15 kwietnia 2021

Newsroom

Obligatariusze Griffina zgodzili się na późniejszą spłatę

ems | 18 marca 2020
Z 30 marca na 30 czerwca przesunięto termin notowanych (ale nie handlowanych) na Catalyst obligacji o wartości 110 mln zł.

Jest to już drugi raz, kiedy obligatariusze wyrazili zgodę na prolongowanie terminu spłaty. Pierwotne obligacje miały zostać wykupione grudnia.

Papiery GFN0320 oprocentowane są na WIBOR 3M plus 4,5 pkt proc. marży przy zabezpieczeniu hipotekami, poręczeniami i zastawami. Obligacjami tymi nie handlowano od kilkunastu miesięcy. Ich nominał to 100 tys. zł. 

Więcej wiadomości o Griffin Premium RE.. B.V.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • CDRL z ujemnym kapitałem obrotowym netto

  15 kwietnia 2021
  Aktywa obrotowe dystrybutora odzieży dziecięcej po raz pierwszy w jego giełdowej historii przestały pokrywać krótkoterminowe zobowiązania. Z jednej strony grupa CDRL – ponownie – zwraca uwagę na niepewność kontynuacji działalności, z drugiej zaś wskazuje, że posiadane środki pieniężne i linie kredytowe powinny uchronić ją przed utratą płynności.
  czytaj więcej
 • Anwim debiutuje na Catalyst

  15 kwietnia 2021
  Za uplasowane w grudniu trzyletnie obligacje operator sieci stacji paliw pod marką Moya płaci WIBOR 3M plus 4 pkt proc. marży.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat nadal chce zwiększyć udział w kapitale Netii

  15 kwietnia 2021
  Spółka jest gotować wydać do 515 mln zł w ciągu najbliższych 12 miesięcy na zakup akcji Netii, w której kontroluje obecnie 66 proc. kapitału.
  czytaj więcej
 • Best ma dosyć delewarowania; chce ruszyć na zakupy

  15 kwietnia 2021
  Dług netto windykacyjnej grupy spadł w ubiegłym roku o jedną czwartą, zatrzymując się poniżej 90 proc. jej kapitałów własnych. Po trzech latach przerwy, Best chce wrócić do zakupu portfeli wierzytelności, między innymi za pieniądze pochodzące z planowanych publicznych ofert obligacji.
  czytaj więcej

Emisje