sobota, 23 marca 2019

Newsroom

Obligatariusze OT Logistics nie przesunęli terminu spłaty kolejnej serii

msd | 07 listopada 2018
Właściciele wartych 25,4 mln zł papierów dłużnych serii F nie wyrazili zgody na przesunięcie terminu wykupu z lutego 2020 r. do listopada 2020 r. Spółki to jednak nie niepokoi.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o OT Logistics S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Bankowe finansowanie Bestu jednak niższe

  22 marca 2019
  W październiku ubiegłego roku Best informował o warunkowym zwiększeniu kwoty dostępnego kredytu z 50 mln zł do 250 mln zł. Umowa nie weszła jednak w życie. Być może wejdzie teraz, ale z niższym limitem.
  czytaj więcej
 • CDRL wrócił na Catalyst

  22 marca 2019
  Producent ubrań dla dzieci pod marką Coccodrillo wprowadził do giełdowego obrotu trzyletnie niezabezpieczone obligacje o wartości 8,9 mln zł, za które płaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc.
  czytaj więcej
 • Bank Pekao miał 606 mln zł zysku netto w III kwartale

  07 listopada 2018
  Skonsolidowany wynik netto bankowej grupy rósł w dwucyfrowym tempie względem poprzedniego kwartału oraz ubiegłego roku. W samym III kwartale nieznacznie spadł współczynnik kapitałowy, ale bank uzupełnił go emisją obligacji.
  czytaj więcej
 • Benefit Systems z niewielkim długiem netto

  07 listopada 2018
  W kasie grupy ubyło 49 mln zł i w efekcie środki pieniężne – wciąż wysokie po ostatniej emisji akcji – nie pokrywały już całości zobowiązań finansowych. Natomiast wskaźnik płynności gotówkowej utrzymał się na ponadprzeciętnym poziomie.
  czytaj więcej

Emisje