wtorek, 22 maja 2018

Newsroom

OT Logistics z niższymi wskaźnikami płynności

msd | 20 marca 2017
Na koniec 2016 r. grupa posiadała 53,5 mln zł ujemnego kapitału obrotowego, a jej wskaźniki płynności były najniższe od przeszło dwóch lat. Udało się je poprawić po zamknięciu roku obrotowego i zrefinansowaniu dwóch serii obligacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o OT Logistics S.A.

 • OT Logistics rozmawia o refinansowaniu zadłużenia

  17 maja 2018
  Logistyczna spółka wykazuje coraz większe niedobory kapitału obrotowego, a jej obligacje z terminem wykupu w tym roku wyraźnie tanieją. Firma zapewnia, że prowadzi już rozmowy o refinansowaniu.
  czytaj więcej
 • Bardzo niskie wskaźniki płynności OT Logistics

  16 maja 2018
  W I kwartale logistyczna grupa nieco obniżyła zadłużenie finansowe, ale kosztem wyraźnego obniżenia salda gotówki. Aktywa obrotowe spadły więc na tyle, że nie pokrywały nawet połowy krótkoterminowych zobowiązań. W rachunku wyników wykazano natomiast 4,1 mln zł skonsolidowanej straty netto.
  czytaj więcej
 • Indeks Rynku Obligacji (04.05)

  07 maja 2018
  Indeks Rynku Obligacji nie potwierdza obiegowej opinii dotyczącej „wirusa GetBack”, czyli przeceny całego rynku obligacji w związku z problemami GetBack. Rzeczywiście, spadły ceny obligacji kilku spółek, w tym tych, w które inwestują inwestorzy indywidualni, ale mimo to Indeks znajduje się na poziomach raczej świadczących o sile rynku.
  czytaj więcej
 • Grupa OT Logistics z dużą luką w kapitale obrotowym

  03 kwietnia 2018
  Na koniec 2017 r. logistyczna grupa posiadała 535,6 mln zł krótkoterminowych zobowiązań i tylko 299,8 mln zł majątku obrotowego. Punkt wyjściowy do rozmów o refinansowaniu zadłużenia finansowego nie jest więc najlepszy, także ze względu na wyniki.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje