środa, 16 sierpnia 2017

Newsroom

OT Logistics z niższymi wskaźnikami płynności

msd | 20 marca 2017
Na koniec 2016 r. grupa posiadała 53,5 mln zł ujemnego kapitału obrotowego, a jej wskaźniki płynności były najniższe od przeszło dwóch lat. Udało się je poprawić po zamknięciu roku obrotowego i zrefinansowaniu dwóch serii obligacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o OT Logistics S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Obligacje na trzy lata – przegląd

  16 sierpnia 2017
  Zakup na Catalyst papierów dłużnych wygasających za około trzy lata może być ciekawą alternatywą dla inwestorów, którzy nie chcą czekać do kolejnej oferty publicznej, a z emisji prywatnych wykluczają ich wysokie progi zapisu. To też sposób na zwiększenie dywersyfikacji portfela.
  czytaj więcej
 • M.W. Trade zapowiada przedterminowy wykup

  16 sierpnia 2017
  Zajmująca się finansowaniem służby zdrowia i jednostek samorządowych spółka spłaci dwie trzecie wartych 30 mln zł obligacji serii C2016.
  czytaj więcej
 • GetBack z ratingiem od S&P

  17 marca 2017
  Agencja S&P Global Ratings oceniła spółkę na pojedyncze B z perspektywą stabilną. To trzy oczka poniżej styczniowej oceny nadanej przez lokalną agencję EuroRating.
  czytaj więcej
 • ZM Ropczyce poprawiają wskaźniki płynności i zadłużenia

  17 marca 2017
  Razem z wynikami grupa poprawiła przepływy operacyjne, co po emisji akcji pozwoliło też obniżyć wartość zadłużenia. Zwłaszcza krótkoterminowego, co także pozytywnie przełożyło się na płynność.
  czytaj więcej

Emisje