niedziela, 18 marca 2018

Newsroom

OT Logistics z niższymi wskaźnikami płynności

msd | 20 marca 2017
Na koniec 2016 r. grupa posiadała 53,5 mln zł ujemnego kapitału obrotowego, a jej wskaźniki płynności były najniższe od przeszło dwóch lat. Udało się je poprawić po zamknięciu roku obrotowego i zrefinansowaniu dwóch serii obligacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o OT Logistics S.A.

 • Indeks Rynku Obligacji (02.02)

  05 lutego 2018
  Wartość Indeksu Rynku Obligacji na 2 lutego 2018 roku wyniosła 3,23 pkt proc., czyli o 0,12 pkt proc. mniej niż dwa tygodnie wcześniej oraz o 0,36 pkt proc. mniej od rekordowo wysokiego poziomu na początku stycznia.
  czytaj więcej
 • OT Logistics zamknęło wezwanie na akcje Luka Rijeka poniżej oczekiwań

  14 grudnia 2017
  Zamiast zaplanowanych około 164 mln zł na zakup akcji chorwackiej spółki OT Logistics wyda 10,2 mln zł, co akurat może być dobrą wiadomością dla wierzycieli logistycznej grupy.
  czytaj więcej
 • OT Logistics uplasowało nowe obligacje

  05 grudnia 2017
  Warte 21,5 mln zł krótkoterminowe dyskontowe papiery dłużne w całości objął fundusz Open Finance Obligacji Korporacyjnych Europy Środkowej i Wschodniej FIZ AN.
  czytaj więcej
 • Dalszy spadek wskaźników płynności OT Logistics

  16 listopada 2017
  Logistyczna grupa zakończyła III kwartał z 99,6 mln zł ujemnego kapitału obrotowego netto. Spadek płynności OT Logistics tłumaczy konsolidacją kolejnych podmiotów i zmianą struktury grupy. Niezależnie od przyczyn, płynność bieżąca znalazła się najniżej od co najmniej czterech lat, a obligatariusze chętnie zobaczą poprawę. Im szybciej, tym lepiej.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Coraz słabsze wyniki M.W. Trade

  16 marca 2018
  Wraz ze spadkiem wartości portfela aktywów finansowych maleją przychody i zyski spółki wyspecjalizowanej w finansowaniu podmiotów leczniczych i JST. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że spieniężany majątek trafia na spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Lutowa emisja Best debiutuje na Catalyst

  16 marca 2018
  Windykator wprowadził do obrotu warte 30 mln zł papiery dłużne serii T2 uplasowane miesiąc temu w ramach publicznej oferty, w której udział wzięło 464 inwestorów.
  czytaj więcej
 • GetBack z ratingiem od S&P

  17 marca 2017
  Agencja S&P Global Ratings oceniła spółkę na pojedyncze B z perspektywą stabilną. To trzy oczka poniżej styczniowej oceny nadanej przez lokalną agencję EuroRating.
  czytaj więcej
 • ZM Ropczyce poprawiają wskaźniki płynności i zadłużenia

  17 marca 2017
  Razem z wynikami grupa poprawiła przepływy operacyjne, co po emisji akcji pozwoliło też obniżyć wartość zadłużenia. Zwłaszcza krótkoterminowego, co także pozytywnie przełożyło się na płynność.
  czytaj więcej

Emisje