wtorek, 19 listopada 2019

Newsroom

Podsumowanie tygodnia: 9,5 proc. ze skarbówek

Emil Szweda | 31 października 2019
Tyle wycisnął w ostatnich 12 miesiącach jeden z funduszy zarządzanych przez PZU wyspecjalizowany w inwestycjach w długoterminowe obligacje skarbowe. Wynik wspomogły decyzje Fed i EBC.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Komentarze

 • Podsumowanie tygodnia: Cocosy nie dla drobnych

  15 listopada 2019
  Dyskusja na temat wprowadzenia do polskiego systemu finansowego możliwości emitowania przez banki contingent convertible bonds trwa od jakiegoś czasu, ale można z góry założyć, że jej efektem nie będzie poszerzenie możliwości inwestycyjnych dla indywidualnych inwestorów.
  czytaj więcej
 • Raport miesięczny DM NWAI (październik 2019)

  15 listopada 2019
  Obroty w październiku na rynku Catalyst ukształtowały się na poziomie 280,45 mln zł, czyli 62,36 mln zł więcej niż 12- miesięczna średnia. Były większe o 1,8 proc. w porównaniu do września i o 64,2 proc. wyższe niż przed rokiem.
  czytaj więcej
 • Podsumowanie tygodnia: Nieustające zmiany

  08 listopada 2019
  Wykres rentowności obligacji skarbowych z ostatnich miesięcy coraz bardziej przypomina haczyk wędkarski – rentowności, które spadały od października do końca wakacji, teraz są najwyżej od lipca.
  czytaj więcej
 • Podsumowanie tygodnia: Odtykanie rynku

  25 października 2019
  Ghelamco Invest złożyło nowy prospekt emisyjny w tym z nadzieją na jego zatwierdzenie jeszcze w IV kwartale. W połowie listopada wejdzie w życie nowela ustawy o ofercie, co powinno zmobilizować rynek do przeprowadzania większej liczby emisji.
  czytaj więcej

Emisje