środa, 23 maja 2018

Newsroom

Wciąż ujemny cash-flow operacyjny w działalności Columbus Energy

msd | 14 maja 2018
Na koniec marca posiadana gotówka pokrywała 3 proc. krótkoterminowych zobowiązań grupy. Grupa zmieniła model działania, poprzednie nazywając eksperymentem organizacyjnym i sprzedażowym.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Columbus Energy S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Na pozór wysokie kapitały własne XSystem

  22 maja 2018
  Znajdująca się w upadłości spółka wykazywała na koniec marca 11 mln zł skonsolidowanych aktywów i 7,4 mln zł zobowiązań. Ocena na tej podstawie szans odzyskania pieniędzy przez wierzycieli byłaby jednak błędem.
  czytaj więcej
 • PKO BP miał 757 mln zł skonsolidowanego zysku netto

  22 maja 2018
  W I kwartale zysk netto bankowej grupy wzrósł o 44,2 proc. r/r, do czego przysłużył się przede wszystkim wyraźnie lepszy wynik odsetkowy. Po emisji podporządkowanego długu współczynnik wypłacalności PKO BP zanotował wzrost.
  czytaj więcej
 • Wyraźna poprawa wyników mBanku

  14 maja 2018
  Skonsolidowane dochody banku wyniosły 1,38 mld zł w I kwartale i były o 20,9 proc. wyższe niż kwartał wcześniej oraz o 27,6 proc. wyższe niż przed rokiem.
  czytaj więcej
 • Informacja o zmianie Regulaminów i Polityki prywatności

  11 maja 2018
  25 maja 2018 roku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. W związku z tym faktem od tego dnia zaczną też obowiązywać zmienione Regulaminy oraz Polityka prywatności naszego serwisu, co może mieć znaczenie dla użytkowników, którzy są u nas zarejestrowani.
  czytaj więcej

Emisje