czwartek, 14 grudnia 2017

Newsroom

Chemoservis-Dwory obniżył płynność gotówkową

msd | 04 grudnia 2017
W III kwartale grupa poniosła 3,5 mln zł nakładów inwestycyjnych netto, a także zanotowała 3 mln zł ujemnych przepływów operacyjnych. Niższym zasobom gotówkowym towarzyszył też wzrost zadłużenia odsetkowego.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Chemoservis-Dwory S.A.

 • Chemoservis-Dwory z niższym długiem

  25 września 2017
  Dalszy spadek zadłużenia finansowego w połączeniu z lepszymi, ale poprawionymi jednorazowym zdarzeniem, wynikami sprawiły, że po raz pierwszy od końca 2015 r. wskaźnik dług netto/EBITDA grupy nie narusza warunków emisji obligacji.
  czytaj więcej
 • Chemoservis-Dwory zredukował zadłużenie finansowe

  06 czerwca 2017
  W I kwartale grupa obniżyła zobowiązania odsetkowe o 6,8 mln zł i dług netto o 4,9 mln zł. Wskaźnik zadłużenia finansowego więc spadł, ale ze względu na słabe wyniki wciąż znajduje się on powyżej limitu określonego w warunkach emisji obligacji.
  czytaj więcej
 • Chemoservis-Dwory poprawił wyniki w IV kwartale

  27 lutego 2017
  Pomimo niższych przychodów grupa wykazała wyższe zyski, w czym pomogło nie tylko cięcie kosztów, ale i zdarzenia o charakterze jednorazowym. Względem posiadanego zadłużenia zyski Chemoservisu wciąż są za niskie.
  czytaj więcej
 • Kolejny przedterminowy wykup obligacji Chemoservisu

  04 stycznia 2017
  Tym razem spółka spłaci przed czasem część notowanych na Catalyst papierów serii A. Wyda na ten cel 0,5 mln zł wobec aktualnej wartości emisji wynoszącej 3,53 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje