środa, 11 grudnia 2019

NEWSY I ANALIZY 24 GODZINY

W przypadku wielu tekstów publikowanych w serwisie Obligacje.pl treść dostępna dla niezarejestrowanego i niezalogowanego użytkownika jest w dużym stopniu ograniczona, przeważnie do tytułu i kilku zdań wprowadzenia. Dotyczy to także dostępu do większości analiz wybranych emitentów, przygotowywanych przez redakcję Obligacje.pl lub na jej zlecenie.

Wykupując abonamenty uzyskuje się pełen dostęp do wszystkich publikowanych w serwisie artykułów oraz analiz.

Ponadto, w ramach pojedynczego abonamentu NEWSY I ANALIZY użytkownik otrzymuje możliwość obserwowania do 20 emitentów/serii obligacji. Na wskazany przy rejestracji adres e-mail będą wysyłane następujące rodzaje powiadomień dotyczące wybranych emitentów/serii:

  • alerty newsowe,
  • alerty cenowe,
  • alerty z ważnymi datami.

Alerty newsowe

Za każdym razem, kiedy w serwisie Obligacje.pl pojawi się nowy artykuł dotyczący jednego z wybranych emitentów, na wskazany przy rejestracji adres mailowy natychmiast wysłane zostanie odpowiednie powiadomienie wraz z linkiem do artykułu.

Alerty cenowe

Na wskazany przy rejestracji adres mailowy otrzymasz powiadomienie wówczas, gdy kurs ostatniej transakcji w danym dniu sesyjnym spadnie poniżej lub wzrośnie powyżej wskazanych przez Ciebie wartości.

Alerty z ważnymi datami

Na siedem dni przed każdym ważnym wydarzeniem w „życiu” obserwowanej obligacji, tj. początkiem nowego okresu odsetkowego, dniem ustalenia praw do odsetek, dniem wypłaty odsetek oraz dniem wykupu, na wskazany przy rejestracji adres wysłany będzie odpowiedni komunikat.

Emisje